Sinüs Lifting (Yükseltme)

SİNÜS LIFTING (Yükseltme)

Sinüs Yükseltme Cerrahisi acil dental implant tedavisi çene kemiği zayıf durumu nedeniyle dişlerin değiştirilmesi için uygun bir seçenek değildir sayede, zayıf üst çenesi olan insanlar için uygun olabilir. Sinüs dikleştirme ameliyatı olması gibi dental implantlar gibi daha tedaviler için çene kemiğine hazırlamak için yardımcı olur.

Deneyimli klinisyenler diş ağız fonksiyonunu geliştirmek ve estetik bir görünüm sağlamak için sinüs dikleştirme ameliyatı sağlar. O yukarı böylece bir kemik grefti maksiller sinüsler ve üst çene arasındaki eklenebilir ki sinüs membran değişen ağız cerrahı içerir. Kemik graft işlem üst çene kemiği güçlendirilmiş ve diş implantı tedavisi için elverişli hale getirilmesi için olanak sağlar.

Özellikle hastaların diş prosedürleri rezorpsiyonu sonucu oluşan kemik kaybı geri grefti sinüs lift ve kemik yoluyla üst çene kemiğine kadar Bina uzun süreler devamsızlık olmuştur. Sinüs kaldırma kemik augmentasyonu hastaların diş işlevini artırarak ve gülümseme estetik iyileştirilmesi, diş protezleri için bir şans verir.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?